|
|
|
|
 |
partics
2007-03-29 21:04:10
|
622
|
| Biztos, hogy a sünök is alkalmazkodnak a környezetükhöz, szerintem ez nem új dolog, már régóta az ember közelében (is) élnek. Azért nem árt ám az óvatosság: bolhásak, és tudnak harapni is. De tényleg jópofák :) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-03-29 13:39:41
|
619
|
:DD // Hú ezt jó tudni h halálra ehetik magukat.Én tegnap hoztam be egyet:) leraktam szerszámokhoz. Észrevettem, sztem mostanábana sünik nem félnek anyira, mert amikro próbálom "biztonsáosan felvenni h nehogy leessen és megssse magát, mert ahhoz pont jó ha egy gömb még, akkor tökre kigömbölyödnek és már mennének is:S Kidugja a fejét is, olyan araynos nózija van^^ E vigyázni kell velük mert szinte levetik magukta.. és régen nem így volt-sztem:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|