Keresés

Részletes keresés

Eniko31 Creative Commons License 2007-03-29 15:28:47 620
Az a baj, hogy tele vagyunk szomszéd macskákkal azok meg pofátlanul felfalják :-( Tegyek mellé citromot? Állitólag  a macskák utálják a savanyú szagot :-)
A hozzászólás:
partics Creative Commons License 2007-03-29 12:32:19 618
Tegyetek ki rendszeresen kaját egy félreesőbb helyre, és talán odaszoknak. A legnagyobb csendben kell megfigyelni őket, mert a hallásuk jó. Alkonyatkor megjelenik ő, vagy valamelyik kollégája, és nagy csámcsogás közepette befalja a vacsorát. Ha egyszerre többen is jönnek, akkor izgalmas jelenetek zajlanak le, nem osztoznak meg testvériesen :) Vigyázni kell, mert képesek halálra enni magukat, néha nem tudnak ellenállni a kísértésnek.
Előzmény:
Eniko31 Creative Commons License 2007-03-27 16:11:02 617

Sziasztok!

 

Kiraktuk a süninket :-) Pontosabban hagytam "megszökni". Azért remélem még visszajön, legalább látogatóba :-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!