|
|
|
|
 |
Eniko31
2007-03-29 15:28:47
|
620
|
| Az a baj, hogy tele vagyunk szomszéd macskákkal azok meg pofátlanul felfalják :-( Tegyek mellé citromot? Állitólag a macskák utálják a savanyú szagot :-) |
|
A hozzászólás:
 |
partics
2007-03-29 12:32:19
|
618
|
| Tegyetek ki rendszeresen kaját egy félreesőbb helyre, és talán odaszoknak. A legnagyobb csendben kell megfigyelni őket, mert a hallásuk jó. Alkonyatkor megjelenik ő, vagy valamelyik kollégája, és nagy csámcsogás közepette befalja a vacsorát. Ha egyszerre többen is jönnek, akkor izgalmas jelenetek zajlanak le, nem osztoznak meg testvériesen :) Vigyázni kell, mert képesek halálra enni magukat, néha nem tudnak ellenállni a kísértésnek. |
|
Előzmény:
 |
Eniko31
2007-03-27 16:11:02
|
617
|
Sziasztok!
Kiraktuk a süninket :-) Pontosabban hagytam "megszökni". Azért remélem még visszajön, legalább látogatóba :-)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|