Keresés

Részletes keresés

Lumiere du Soleil Creative Commons License 2007-03-29 19:28:44 2472

:-)))))

Fotozni biztos megyünk, a nevezést még nem tudom....

Rájöttem a foto-hibára: sport-felvételre volt állitva vaku nélkül, na de vaku is és mázli is kell, hogy 10-böl 1 OK legyen. Szép estét, üdv: Z.

A hozzászólás:
Hedzsnelke Creative Commons License 2007-03-29 09:38:57 2471
A macskáimhoz kell a jó reflex. Otthon jól kipihente magát, és már készülünk a Lurdy-házba. Edzésben kell tartani őkelmét.
Előzmény:
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2007-03-29 07:28:14 2470

Best in-1

 

 

Best in-2

 

...az is nagyon megmaradt, hogy aktiv kandur létére milyen jol türte a szereplést, és amikor "panaszkodott" milyen ügyesen "terelgetted hogy nyugi..." hiszen tényleg sokat volt kint.

Nekem Vörivel csak 1 gyors futásra tellett egyszer:-))))

Üdv: Z.  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!