|
|
|
|
 |
Lumiere du Soleil
2007-03-29 19:28:44
|
2472
|
:-)))))
Fotozni biztos megyünk, a nevezést még nem tudom....
Rájöttem a foto-hibára: sport-felvételre volt állitva vaku nélkül, na de vaku is és mázli is kell, hogy 10-böl 1 OK legyen. Szép estét, üdv: Z. |
|
A hozzászólás:
 |
Hedzsnelke
2007-03-29 09:38:57
|
2471
|
| A macskáimhoz kell a jó reflex. Otthon jól kipihente magát, és már készülünk a Lurdy-házba. Edzésben kell tartani őkelmét. |
|
Előzmény:
 |
Lumiere du Soleil
2007-03-29 07:28:14
|
2470
|


...az is nagyon megmaradt, hogy aktiv kandur létére milyen jol türte a szereplést, és amikor "panaszkodott" milyen ügyesen "terelgetted hogy nyugi..." hiszen tényleg sokat volt kint.
Nekem Vörivel csak 1 gyors futásra tellett egyszer:-))))
Üdv: Z. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|