|
|
|
|
 |
Hedzsnelke
2007-03-29 09:38:57
|
2471
|
| A macskáimhoz kell a jó reflex. Otthon jól kipihente magát, és már készülünk a Lurdy-házba. Edzésben kell tartani őkelmét. |
|
A hozzászólás:
 |
Lumiere du Soleil
2007-03-29 07:28:14
|
2470
|


...az is nagyon megmaradt, hogy aktiv kandur létére milyen jol türte a szereplést, és amikor "panaszkodott" milyen ügyesen "terelgetted hogy nyugi..." hiszen tényleg sokat volt kint.
Nekem Vörivel csak 1 gyors futásra tellett egyszer:-))))
Üdv: Z. |
|
Előzmény:
 |
Lumiere du Soleil
2007-03-29 07:11:32
|
2469
|
Jo reggelit:-)))
visszakerestem, de sajna csak a gazdirol sikerült....
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|