Keresés

Részletes keresés

Lumiere du Soleil Creative Commons License 2007-03-29 07:28:14 2470

Best in-1

 

 

Best in-2

 

...az is nagyon megmaradt, hogy aktiv kandur létére milyen jol türte a szereplést, és amikor "panaszkodott" milyen ügyesen "terelgetted hogy nyugi..." hiszen tényleg sokat volt kint.

Nekem Vörivel csak 1 gyors futásra tellett egyszer:-))))

Üdv: Z.  

A hozzászólás:
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2007-03-29 07:11:32 2469

Jo reggelit:-)))

visszakerestem, de sajna csak a gazdirol sikerült....

 

Előzmény:
Hedzsnelke Creative Commons License 2007-03-26 16:18:06 2468
köszönjük! Felteszed a képet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!