|
|
|
|
 |
Arnyeklovas
2007-04-02 11:20:59
|
681
|
Sajnos ezeket a falban vezetett hangokat (testhang) gyakorlatilag nem tudod szigetelni. Ha melletted buliznak, lehet, hogy az összes! falból hallod az zenét, különböző mértékben. (Tedd a füled a falakra.)
Csak a zajforrásnál végzett csillapítás segít, mint a lent említett szilózás. |
|
 |
Zsebzsarnok
2007-03-27 15:58:07
|
680
|
Nálunk többen is megnézették független szakértőkkel az áthallásokat,de mindenhol épp a határértéknél volt:(. Aki megcsináltatta az utólagos hangszigetelést,
az sajnos azt mondta,hogy csak egy kicsit lett tompább a zaj, de egyébként továbbra is hallani. (70 nm-es lakás teljes plafonja kb. 800-900.000,- be került.) |
|
 |
Törölt nick
2007-03-27 12:25:59
|
679
|
| Általában az utólagos hangszigetelés már nem az igazi, de segít. Amúgy nekem is ajánlhatnátok valakit, én orrfújást hallok 5.1-ben..:) |
|
A hozzászólás:
 |
gaspars
2007-03-27 12:15:43
|
678
|
Csináltatott már itt valaki utólagos hangszigetelést lakáselválasztó falon? Nálunk a szomszéd fürdőszobája van a leendő gyerekszoba falán és eléggé áthallatszik, amikor a gyerekek a kádhoz verik a zuhanyrózsát, illetve ahogy a falhoz koppan a zuhanyrózsa. Egyébként 30-as hanggátló tégla van.
Lehet ezzel valamit utólag kezdeni? Ajánlani tudtok valakit? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|