Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
.hun Creative Commons License 2007-03-26 16:05:45 4915

itt is kösz! :)

nem is annyira vészesek az áraik, mint gondoltam, hogy lesznek...mondjuk persze ez is relatív.

Előzmény:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007-03-26 09:11:23 4914

www.peli.hu

 

Ha csak "sima" kell biztos van náluk.

Ha bármi egyebet szeretnél bele a szivacsbetéten kívűl,

baromi vad számokat, és baromi hosszú időket mondanak.

Én ezért B&H-tól hozattam, és a drága szállítás, vám, Áfa stb. mellett, sem került többe.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!