|
|
|
|
 |
Hedzsnelke
2007-03-26 16:17:37
|
2467
|
| Köszönjük szépen. Még most is hihetetlen számomra, hogy ilyen sikert ért el a kandúrom. |
|
A hozzászólás:
 |
Thorani
2007-03-26 11:49:50
|
2462
|
| köszönjük a dícséretet és itt is gratulálunk a győzteseknek! :) |
|
Előzmény:
 |
Spotted Dream
2007-03-25 20:31:46
|
2457
|
A mostani hétvégi (márc.24-25., Gödöllő) FAMKAT macskakiállításon dupla PMCE siker született: - szombat: BEST GENERAL: Int.Ch.Bársonyos Mancs Baby Mercédesz (brit kék, tul: Dobos György)
- vasárnap: BEST GENERAL: Ch. Abundadots Geronimo (barna pöttyös bengáli, tul: Nagy Hajnalka)
- Legszebb házimacska mindkét nap: Parázs (vörös makr.cirmos, tul: Szentes Gerzson Péter & Nagy Hajnalka)
A kiállítás jól volt megszervezve, gördülékenyen zajlott, szép új ketrecek voltak, gratulálunk a szervezőknek!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|