|
|
|
|
 |
Spotted Dream
2007-03-25 22:02:00
|
2459
|
Köszönjük.
Kép csak pár van, majd holnap felteszek a honlapra. A best in show a végén videózva lett, igazából abból lesz majd több kép. |
|
A hozzászólás:
 |
Raszputyin Sib
2007-03-25 20:55:23
|
2458
|
A mindenit! Gratulálok!!!
Ugye emlékszel, hogy tegnap mondtam: szóljatok, ha General Best lesz a cica?
Szóval jövőlátó vagyok!!! :)))
Képek?
|
|
Előzmény:
 |
Spotted Dream
2007-03-25 20:31:46
|
2457
|
A mostani hétvégi (márc.24-25., Gödöllő) FAMKAT macskakiállításon dupla PMCE siker született: - szombat: BEST GENERAL: Int.Ch.Bársonyos Mancs Baby Mercédesz (brit kék, tul: Dobos György)
- vasárnap: BEST GENERAL: Ch. Abundadots Geronimo (barna pöttyös bengáli, tul: Nagy Hajnalka)
- Legszebb házimacska mindkét nap: Parázs (vörös makr.cirmos, tul: Szentes Gerzson Péter & Nagy Hajnalka)
A kiállítás jól volt megszervezve, gördülékenyen zajlott, szép új ketrecek voltak, gratulálunk a szervezőknek!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|