Keresés

Részletes keresés

kkkk04 Creative Commons License 2007-03-27 13:03:46 614

Helloka!

 

Írtam a citromail-es címedre a hétvégével kapcsolatban. Külön kis helyet alakítunk ki majd a számára, remélem odaszokik és esténként láthatjuk őt is úgy, mint a többieket.

A baj az, hogy egy idő után már nem fogjuk tudni megkülönböztetni őt a többiektől:(

 

 

 

A hozzászólás:
benőbéka Creative Commons License 2007-03-25 20:50:57 613
Szia,

Ha már így előjöttek a rokonok, mit szólnál, ha jövő 7végén újra összefutnánk, hogy Pocok is szabadon folytathassa az életét? Szép idő van, és a vadon élő sünök csak tudják, mikor van itt az ideje előbújni! :)
Előzmény:
kkkk04 Creative Commons License 2007-03-24 19:40:50 612
Ma megmutatta magát az egyik süni a kertben!! Nem mondanám, hogy lötyögne rajta a bőr:-))) Igenis nagyon jó húsban van és ott ült a kis kúpcserép alatt ( amit mi "építettünk" neki ) és várta, hogy nyíljon már meg a büfé:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!