Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
stgellert Creative Commons License 2007-03-25 19:30:16 4912
Megbeszéltük:-) Ma kipróbáltam szárazon, negával, mindene korrekt, úgy néz ki. Szal ha vízálló is, ingyen menyország:-)
Előzmény:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007-03-25 09:22:29 4911

Ha csak homokos szeretnél lenni, akkor szerintem nem.

 

:)))))

 

Ha vizes is, akkor nem tudom.

Jó régi darab, hozd el kedden szétflexezem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!