|
|
|
|
 |
m a x
2007-03-24 18:49:33
|
7130
|
Szuper!
Aszem kicsit korán tették ki a kezelőből... Valszeg életében nem volt még lakásban, úgyhogy rátok vár a szobatisztaságra nevelés :DDDD Mivel az illatoson hiába szólt, hogy ki kéne menni valszeg nem fog rögtön szólni, én vinném le ha kell, ha nem 3 óránként, bár a hasmenés miatt valszeg úgyis folyton vinni kell :-)) |
|
 |
oncogito
2007-03-24 17:11:58
|
7128
|
Itthoni képek:

 |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2007-03-24 17:10:41
|
7127
|
Legyen egy kis jó hír is. A mai napon kihoztuk az Illatosról Pajtit (a nevet már mi adtuk neki) a 71B kennelből. Tényleg tüneményes, hízelgős és végtelenül nyugodt kutya. Megfürdettük, megetettük és vittük az orvoshoz, mert hasmenéses és van egy kis vér is a székletében. Kapott antibiotikum injekciót és még a tablettát szedni kell egy hétig. A nyakán a seb iszonyú, csak mikor levágták a szőrt, akkor látszott, hogy milyen sebes, váladékos és szörnyű szaga van. Lekezelték Hyperollal, meg Betadinnal, ami biztos nagyon csípte, de meg sem rezdült a kezeléskor, tűrt mindent, mint egy kisangyal. Itthon is csinálni kell a kezelést naponta kétszer.
Remélem, hogy hamar rendbe jön, rajtunk nem fog múlni.
Fölteszem az Illatos uti képet, meg egy itthonit is:

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|