|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-03-24 17:23:03
|
63
|
| Arra, hogy de én igen :) Na! Kezdünk elbeszélni egymás mellett és olyan témába belemenni aminek az akváriumos csevegéshez sincs már köze, és olyanba, amiben elvérezhetek, ugyanis nem olvstam hozzá eleget... |
|
A hozzászólás:
 |
macmelon
2007-03-24 15:26:07
|
62
|
"Persze, én is szeretnék elpusztíthatatlan lenni"
Én nem, nem értem mire gondolsz.
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-03-23 22:06:21
|
61
|
Persze, én is szeretnék elpusztíthatatlan lenni, de akár örülhetek is neki, hogy már nem vagyok egysejtű...
Lenne ez még jobb is, csak addigra kinyírjuk a bolygót, úgyhogy mindegy... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|