Keresés

Részletes keresés

macmelon Creative Commons License 2007-03-24 15:26:07 62
"Persze, én is szeretnék elpusztíthatatlan lenni"

Én nem, nem értem mire gondolsz.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-23 22:06:21 61

Persze, én is szeretnék elpusztíthatatlan lenni, de akár örülhetek is neki, hogy már nem vagyok egysejtű...

Lenne ez még jobb is, csak addigra kinyírjuk a bolygót, úgyhogy mindegy...

Előzmény:
macmelon Creative Commons License 2007-03-23 09:07:31 60
Pont erre írtam pár példát, hogy nem minden úgy jó, lehetne jobban is. Az ember pl. egy csomó betegségében, mindennapi kellemetlenségében szemvedi a kétlábraállás nyügét. Pl. a hátfájás, vagy az aranyért a kétlábonjárás eredménye, és gondolom egyik sem annyira jó, úgy ahogy van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!