|
|
|
|
 |
arnys
2007-03-24 00:50:22
|
1653
|
| Remélem, ezen nem azt kell érteni, hogy a kutyát tüzelik el, ha nem akad rá vevő. |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2007-03-23 16:51:20
|
1652
|
jaj :-(((((( nem lehetne inkébb öt elcserélni valamilyen értelmes dologra ? |
|
Előzmény:
 |
Fülöpmami
2007-03-23 14:02:26
|
1651
|
2 éves Yorki tenyész MINI szuka 120.000.-ért eladó, vagy értelmes dologra cserélhető!TÜZELÉS ELŐTT ÁLL!!! Érdekel pld: személyautó, szekrénysor, mosógép, gáztűzhely, műanyag ablak, építőanyag,betonkeverő ,utánfutó,merevfalú medence,járólap, padlószőnyeg,páraelszívó,számít ógép asztal....stb... érdeklődni:majka@hello.hu |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|