Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-03-23 22:06:21 61

Persze, én is szeretnék elpusztíthatatlan lenni, de akár örülhetek is neki, hogy már nem vagyok egysejtű...

Lenne ez még jobb is, csak addigra kinyírjuk a bolygót, úgyhogy mindegy...

A hozzászólás:
macmelon Creative Commons License 2007-03-23 09:07:31 60
Pont erre írtam pár példát, hogy nem minden úgy jó, lehetne jobban is. Az ember pl. egy csomó betegségében, mindennapi kellemetlenségében szemvedi a kétlábraállás nyügét. Pl. a hátfájás, vagy az aranyért a kétlábonjárás eredménye, és gondolom egyik sem annyira jó, úgy ahogy van.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-23 01:00:20 59
Azt, hogy amit a természet csinál az úgy jó. Csinálja már egy ideje, azthiszem eléggé ért hozzá :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!