|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-03-23 22:06:21
|
61
|
Persze, én is szeretnék elpusztíthatatlan lenni, de akár örülhetek is neki, hogy már nem vagyok egysejtű...
Lenne ez még jobb is, csak addigra kinyírjuk a bolygót, úgyhogy mindegy... |
|
A hozzászólás:
 |
macmelon
2007-03-23 09:07:31
|
60
|
| Pont erre írtam pár példát, hogy nem minden úgy jó, lehetne jobban is. Az ember pl. egy csomó betegségében, mindennapi kellemetlenségében szemvedi a kétlábraállás nyügét. Pl. a hátfájás, vagy az aranyért a kétlábonjárás eredménye, és gondolom egyik sem annyira jó, úgy ahogy van. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-03-23 01:00:20
|
59
|
| Azt, hogy amit a természet csinál az úgy jó. Csinálja már egy ideje, azthiszem eléggé ért hozzá :))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|