|
|
|
|
 |
macmelon
2007-03-23 09:07:31
|
60
|
| Pont erre írtam pár példát, hogy nem minden úgy jó, lehetne jobban is. Az ember pl. egy csomó betegségében, mindennapi kellemetlenségében szemvedi a kétlábraállás nyügét. Pl. a hátfájás, vagy az aranyért a kétlábonjárás eredménye, és gondolom egyik sem annyira jó, úgy ahogy van. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-03-23 01:00:20
|
59
|
| Azt, hogy amit a természet csinál az úgy jó. Csinálja már egy ideje, azthiszem eléggé ért hozzá :))) |
|
Előzmény:
 |
macmelon
2007-03-22 23:07:53
|
58
|
| Ok, akkor tulajdonképpen mit értesz azon, hogy a "természet tudja, hogy mit csinál"? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|