Keresés

Részletes keresés

macmelon Creative Commons License 2007-03-23 09:07:31 60
Pont erre írtam pár példát, hogy nem minden úgy jó, lehetne jobban is. Az ember pl. egy csomó betegségében, mindennapi kellemetlenségében szemvedi a kétlábraállás nyügét. Pl. a hátfájás, vagy az aranyért a kétlábonjárás eredménye, és gondolom egyik sem annyira jó, úgy ahogy van.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-23 01:00:20 59
Azt, hogy amit a természet csinál az úgy jó. Csinálja már egy ideje, azthiszem eléggé ért hozzá :)))
Előzmény:
macmelon Creative Commons License 2007-03-22 23:07:53 58
Ok, akkor tulajdonképpen mit értesz azon, hogy a "természet tudja, hogy mit csinál"?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!