|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-03-23 01:00:20
|
59
|
| Azt, hogy amit a természet csinál az úgy jó. Csinálja már egy ideje, azthiszem eléggé ért hozzá :))) |
|
A hozzászólás:
 |
macmelon
2007-03-22 23:07:53
|
58
|
| Ok, akkor tulajdonképpen mit értesz azon, hogy a "természet tudja, hogy mit csinál"? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-03-22 20:08:43
|
56
|
Én sem mondtam, hogy nincsenek benne hibák. De azthiszem a hibákkal együtt pont úgy jó ahogy van. De lehet hogy elfogult vagyok. Én pl. egy genetikai selejtnek érzem magam, aki egy párszáz évvel korábban már rég megdöglött volna és lehet hogy jobban is jártam volna...
A linket példát sem érzem olyannak ami azt bizonyítaná, hogy a természet nemtudja mitcsinál...
Az egyéb említett pédáidra pedig nemtudom a választ -mert vagy nem hallottam róla, vagy már elfelejtettem (rég olvastam a témában és hülyülök...)- de van egy olyan érzésem hogy a válasz szintén olyasmi, ami beleillik az én mondatomba (A természet tudja mit csinál.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|