Keresés

Részletes keresés

macmelon Creative Commons License 2007-03-22 16:43:11 55
Serpa témában: az angol játszik?
macmelon Creative Commons License 2007-03-22 16:41:44 54
Még szép hogy föl szabad rakni! Létrehozni nem szabad. De bemutatni, hogy ezt csinálták, nané, hogy nem 50e, vagy 50 Euro.
A hozzászólás:
Missa1 Creative Commons License 2007-03-22 16:28:35 52

Válasz CarloB-nek.

Még soha nem láttam ilyen halakat. Természetesen én sem értek egyet a tenyésztésükkel. Azon kívül, hogy elítélendő a "létre hozásuk", szerintem még giccses a kinézetük is. Nem ezért tetem fel a képet. Remélem ez és, hogy a neten meg néztem nem kerül 50 ezer eurómba. A serpákról találtam sok árlistát, a többi info ami magyarul elérhető, tulajdonképpen a Zsilinszky-könyv másolata. Ez a könyv birtokomban van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!