|
|
|
|
 |
macmelon
2007-03-22 16:43:11
|
55
|
| Serpa témában: az angol játszik? |
|
 |
macmelon
2007-03-22 16:41:44
|
54
|
| Még szép hogy föl szabad rakni! Létrehozni nem szabad. De bemutatni, hogy ezt csinálták, nané, hogy nem 50e, vagy 50 Euro. |
|
A hozzászólás:
 |
Missa1
2007-03-22 16:28:35
|
52
|
Válasz CarloB-nek.
Még soha nem láttam ilyen halakat. Természetesen én sem értek egyet a tenyésztésükkel. Azon kívül, hogy elítélendő a "létre hozásuk", szerintem még giccses a kinézetük is. Nem ezért tetem fel a képet. Remélem ez és, hogy a neten meg néztem nem kerül 50 ezer eurómba. A serpákról találtam sok árlistát, a többi info ami magyarul elérhető, tulajdonképpen a Zsilinszky-könyv másolata. Ez a könyv birtokomban van. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|