Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-03-22 14:21:28 47
Na ezt most az algáimra vagy az odaát lévő génkezelt haltémára írod?
macmelon Creative Commons License 2007-03-22 13:45:38 46
De az az érzésem, hogy az ember sem!
A hozzászólás:
macmelon Creative Commons License 2007-03-22 13:42:51 45
A természet nem pontosan tudja, hogy mit csinál!
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-22 13:40:03 44

Ide írom, mert csak mesélek, és gondolom az odaát off...

Szóval tegnap leszedegettem a fonalalgáim, amik úgylátom baromi jól érzik magukat, ugyanis úgy 1m hosszú szálak is voltak...  Kissé meglepődtem!

Nemtudok mit tenni velük azon kívül hogy leszedem, úgyhogy....

A növényeim nőnének már így...!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!