|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-03-22 14:21:28
|
47
|
| Na ezt most az algáimra vagy az odaát lévő génkezelt haltémára írod? |
|
 |
macmelon
2007-03-22 13:45:38
|
46
|
| De az az érzésem, hogy az ember sem! |
|
A hozzászólás:
 |
macmelon
2007-03-22 13:42:51
|
45
|
| A természet nem pontosan tudja, hogy mit csinál! |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-03-22 13:40:03
|
44
|
Ide írom, mert csak mesélek, és gondolom az odaát off...
Szóval tegnap leszedegettem a fonalalgáim, amik úgylátom baromi jól érzik magukat, ugyanis úgy 1m hosszú szálak is voltak... Kissé meglepődtem!
Nemtudok mit tenni velük azon kívül hogy leszedem, úgyhogy....
A növényeim nőnének már így...! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|