Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mercatoris2 Creative Commons License 2007-03-22 08:33:53 4907
Hát, erre egy félképező nem tud válaszolni egy fényképezőnek...:-) Ennyi szemetelést még elbír az a piszkos ablak, nem?
Előzmény:
BuNnY Creative Commons License 2007-03-22 08:19:59 4906
A program megvan, csak az ember manapság meggondolja mivel szemeteli tele a windows-t, mert aztán valami kiszedni belőle :) Ez is egy dolog, amiben elismerem a Mac fényévekkel KapuJaniék előtt jár. Szóval az a kérdés inkább, hogy érdemes pscs2 helyett nézegetni, vagy azért még mindig az a király?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!