Keresés

Részletes keresés

macmelon Creative Commons License 2007-03-21 16:06:26 43
"Sajna nehéz eldönteni hogy kinek mi az off ott...."

Olvasd el az itteni 24-es hozzászólás első két bekezdését!

Másfelöl nyiván nem lenne ilyen izgalmas, hogy ne beszéljünk a génkezelés VS festés témáról, ha nem lett volna az utóbbi hetekben szét-offolva a topik, ha a hozzászólók egy része némi önkorlátozásra lenne hajlamos a többikkel szembeni udvarisasság jegyében.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-21 16:03:06 42
Sajna nehéz eldönteni hogy kinek mi az off ott.... Egy génkezelt halról beszélgetni off? Nem gondoltam... hal, akvárium... nemértem. Még jó hogy szerintem legalább 50 féleképp tudnák a topiklakók meghatározni hogy mi is számít odaát offnak.... :)
Előzmény:
macmelon Creative Commons License 2007-03-21 15:53:27 40
"Jójáték ez az ott írta itt válaszolok.... :/"

Hosszútávon (talán alaptalanul) abban reménykedek, hogy jópáran betartják a topikok udvariassági szabályait és nem offolnak "ott". Pont, azért van az "itt".

Azt pedig, hogy valaki ott offolt, és ezért máshol folytathatha, azt ne nekem ródd fel! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!