Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2007-03-21 15:56:09 32
Hat most tok mind1, hogy tavaszi vagy nem, de lesz olyan hogy nappal kint tobb van, mint amit a termosztat mutat, ejjel meg kevesebb. Ha nincs hotarolo tomeged (es napkollektorod se:)), akkor a ksz. hazban futeni kell, vagy fazol. Ha van, akkor visoznt nem. A szelloztetes se rangatja annyira a hoerzetet es hofokot. De mint mondtam, ez csak az en velemenyem.
Előzmény:
puntooo Creative Commons License 2007-03-21 15:45:27 30
"tegla meg a nappali huszonfokokbol ejjel se hul le, akkor mar nem igaz, hogy mindegy." Ez csak akkor igaz, ha nappal több hő keletkezik, mint amennyi kell, tavasszal és ősszel viszont nem igazán jellemző a huszonsok fok! Legfeljebb, ha hatékony napcsapdákat állítasz fel!

puntooo

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!