Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-03-21 16:03:06 42
Sajna nehéz eldönteni hogy kinek mi az off ott.... Egy génkezelt halról beszélgetni off? Nem gondoltam... hal, akvárium... nemértem. Még jó hogy szerintem legalább 50 féleképp tudnák a topiklakók meghatározni hogy mi is számít odaát offnak.... :)
A hozzászólás:
macmelon Creative Commons License 2007-03-21 15:53:27 40
"Jójáték ez az ott írta itt válaszolok.... :/"

Hosszútávon (talán alaptalanul) abban reménykedek, hogy jópáran betartják a topikok udvariassági szabályait és nem offolnak "ott". Pont, azért van az "itt".

Azt pedig, hogy valaki ott offolt, és ezért máshol folytathatha, azt ne nekem ródd fel! :)
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-21 15:40:58 39

Jójáték ez az ott írta itt válaszolok.... :/

 

 

Hát egyébként ez is olyan egyéni vélemény kategória. Szerintem inkább a génkezelés mint a lesavazzuk-befestjük, persze az sem mindegy, hogy mire génkezelik át... Dehát ez is ugyanolyan egyéni vélemény...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!