|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-03-21 16:03:06
|
42
|
| Sajna nehéz eldönteni hogy kinek mi az off ott.... Egy génkezelt halról beszélgetni off? Nem gondoltam... hal, akvárium... nemértem. Még jó hogy szerintem legalább 50 féleképp tudnák a topiklakók meghatározni hogy mi is számít odaát offnak.... :) |
|
A hozzászólás:
 |
macmelon
2007-03-21 15:53:27
|
40
|
"Jójáték ez az ott írta itt válaszolok.... :/"
Hosszútávon (talán alaptalanul) abban reménykedek, hogy jópáran betartják a topikok udvariassági szabályait és nem offolnak "ott". Pont, azért van az "itt".
Azt pedig, hogy valaki ott offolt, és ezért máshol folytathatha, azt ne nekem ródd fel! :) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-03-21 15:40:58
|
39
|
Jójáték ez az ott írta itt válaszolok.... :/
Hát egyébként ez is olyan egyéni vélemény kategória. Szerintem inkább a génkezelés mint a lesavazzuk-befestjük, persze az sem mindegy, hogy mire génkezelik át... Dehát ez is ugyanolyan egyéni vélemény... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|