Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pilbi Creative Commons License 2007-03-21 15:47:44 31

Háát ha végigolvasgattad mostanában az épitkezős topicokat, látod, hogy az általános vélekedés a vékony teherhordó fal, vastag szigetelés felé tendál, nem véletlenül!

Megvan az előny: szigetelés nélkül könnyebb hidat építeni!(mármint hőből!;)

Előzmény:
bmalag Creative Commons License 2007-03-21 15:29:26 26

nem mondom, simogatja könnyűszerkezetes lelkemet az utolsó két hozzászólás:)

de így kivülállóként is érdekel, hogy akkor mi szól mégiscsak a 45-ös falak mellett?

bg

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!