Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
puntooo Creative Commons License 2007-03-21 15:42:34 28
"mi szól mégiscsak a 45-ös falak mellett?"

Az, hogy én abból építem, a magyarázatot meg majd holnapra kitalálom!:-)

Sőt még mondok egy kontra érvet! Nagyon nehéz valóban homogénre rakni a 45-ös falat, a N+F a sarkoknál, végeknél nem működik jól, ha azonnal nem önti ki felülről a szaki egy hígabb hőszigetelő habarccsal a rést, máris hőlyukas a szerkezet!

puntooo
Előzmény:
bmalag Creative Commons License 2007-03-21 15:29:26 26

nem mondom, simogatja könnyűszerkezetes lelkemet az utolsó két hozzászólás:)

de így kivülállóként is érdekel, hogy akkor mi szól mégiscsak a 45-ös falak mellett?

bg

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!