Keresés

Részletes keresés

macmelon Creative Commons License 2007-03-21 15:57:12 41
Nézzünk egy szándékosan provokatív,sarkított véleményt.

Megkéredzik, hogy mit szertnél inkább, azt, hogy:
1. A születendő gyermekedbe születése előtt medúza gént juttatnak, hogy emiatt világítson a sötétben. (Nyilván lehetnek mellékhatások is.)
2. A születendő gyermekedbe születése után foszforeszkáló festéket juttatnak, hogy emiatt világítson a sötétben. (Nyilván lehetnek mellékhatások is.)

Melyiket választanád? 1 vagy 2?

Nem lehet, hogy az a helyes válasz: egyiket se, mindkettő türhetetlen!
macmelon Creative Commons License 2007-03-21 15:53:27 40
"Jójáték ez az ott írta itt válaszolok.... :/"

Hosszútávon (talán alaptalanul) abban reménykedek, hogy jópáran betartják a topikok udvariassági szabályait és nem offolnak "ott". Pont, azért van az "itt".

Azt pedig, hogy valaki ott offolt, és ezért máshol folytathatha, azt ne nekem ródd fel! :)
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-21 15:40:58 39

Jójáték ez az ott írta itt válaszolok.... :/

 

 

Hát egyébként ez is olyan egyéni vélemény kategória. Szerintem inkább a génkezelés mint a lesavazzuk-befestjük, persze az sem mindegy, hogy mire génkezelik át... Dehát ez is ugyanolyan egyéni vélemény...

Előzmény:
macmelon Creative Commons License 2007-03-21 14:35:40 34
IceCat írta odaát:
"Vajon mitől roszabb egy génkezelt hal, mint a torzra tenyésztett vagy a festett? Nemértem..."

Nem az a kérdés, hogy rosszabb-e. Melyik rosszabb, ha lemegyek az utcára és fejberúgnak, vagy ha vesén ütnek, vagy ha arcon fejelnek? Melyik rosszabb a kacsa záptojás vagy a csireke záptojás? Mind rossz, és a pocsékságok közt nem igazán érdemes versenyt tartani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!