Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-03-21 15:40:58 39

Jójáték ez az ott írta itt válaszolok.... :/

 

 

Hát egyébként ez is olyan egyéni vélemény kategória. Szerintem inkább a génkezelés mint a lesavazzuk-befestjük, persze az sem mindegy, hogy mire génkezelik át... Dehát ez is ugyanolyan egyéni vélemény...

A hozzászólás:
macmelon Creative Commons License 2007-03-21 14:35:40 34
IceCat írta odaát:
"Vajon mitől roszabb egy génkezelt hal, mint a torzra tenyésztett vagy a festett? Nemértem..."

Nem az a kérdés, hogy rosszabb-e. Melyik rosszabb, ha lemegyek az utcára és fejberúgnak, vagy ha vesén ütnek, vagy ha arcon fejelnek? Melyik rosszabb a kacsa záptojás vagy a csireke záptojás? Mind rossz, és a pocsékságok közt nem igazán érdemes versenyt tartani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!