|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-03-21 15:40:58
|
39
|
Jójáték ez az ott írta itt válaszolok.... :/
Hát egyébként ez is olyan egyéni vélemény kategória. Szerintem inkább a génkezelés mint a lesavazzuk-befestjük, persze az sem mindegy, hogy mire génkezelik át... Dehát ez is ugyanolyan egyéni vélemény... |
|
A hozzászólás:
 |
macmelon
2007-03-21 14:35:40
|
34
|
IceCat írta odaát: "Vajon mitől roszabb egy génkezelt hal, mint a torzra tenyésztett vagy a festett? Nemértem..."
Nem az a kérdés, hogy rosszabb-e. Melyik rosszabb, ha lemegyek az utcára és fejberúgnak, vagy ha vesén ütnek, vagy ha arcon fejelnek? Melyik rosszabb a kacsa záptojás vagy a csireke záptojás? Mind rossz, és a pocsékságok közt nem igazán érdemes versenyt tartani. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|