Keresés

Részletes keresés

_madbalee_ Creative Commons License 2014-02-26 17:09:09 134

Es le is ült a Real padjara, majd pedig most ismet Abramovics penzet költi:)

A hozzászólás:
dirty Sanchez Creative Commons License 2007-03-21 09:22:48 130

ilyen egy nagyképű, unszinpatikus fasz edzőt...

 

A Chelsea főnöke, a portugál José Mourinho, arra utalt a napokban, hogy csapatnák nem tett jót orosz tulajdonosa, Roman Abramovics válása. Igazából már a válás miatt kellett lemondania januárban egy "nagy" átigazolásról Mourinhonak.
- A tulajdonos pénzére tekintettel kell lennünk! Azonban bíztam ebben az igazolásban, ami sajnos nem jött össza Irina válása miatt. A tulajdonosnak több magánéleti problémája volt, így nem is tudott megjelenni a mérkőzéseinken. Én szeretném megvalósítani a klub tízéves tervét, s bízom benne, hogy ebben továbbra is támogatni fog Roman. Azonban ezt követően bármelyik európai nagyklub kispadjára leülnék, még akár a Realéra is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!