|
|
|
|
 |
_madbalee_
2014-02-26 17:09:09
|
134
|
Es le is ült a Real padjara, majd pedig most ismet Abramovics penzet költi:) |
|
A hozzászólás:
 |
dirty Sanchez
2007-03-21 09:22:48
|
130
|
ilyen egy nagyképű, unszinpatikus fasz edzőt...
A Chelsea főnöke, a portugál José Mourinho, arra utalt a napokban, hogy csapatnák nem tett jót orosz tulajdonosa, Roman Abramovics válása. Igazából már a válás miatt kellett lemondania januárban egy "nagy" átigazolásról Mourinhonak. - A tulajdonos pénzére tekintettel kell lennünk! Azonban bíztam ebben az igazolásban, ami sajnos nem jött össza Irina válása miatt. A tulajdonosnak több magánéleti problémája volt, így nem is tudott megjelenni a mérkőzéseinken. Én szeretném megvalósítani a klub tízéves tervét, s bízom benne, hogy ebben továbbra is támogatni fog Roman. Azonban ezt követően bármelyik európai nagyklub kispadjára leülnék, még akár a Realéra is! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|