Keresés

Részletes keresés

Raszputyin Sib Creative Commons License 2007-03-21 09:30:33 2455

Köszi a technikai segítséget! :)

 

Nagyon szép a fiúcska és pont a remélt fehér színben. Látjuk majd valamelyik  kiállításon?

A hozzászólás:
Spotted Dream Creative Commons License 2007-03-20 17:33:25 2454
Az alábbi levelet kaptam Fantó Csillától:


Technikai segítséget szeretnék Tőled kérni, még pedig légyszíves feltenni a Panoráma index fórumára kis büszkeségünket, Leni és Polarstjernen utódáról készült fotót. Fehér, fiú és kék szemű! 3 hetesen 360gramm.

Köszönettel
Fantó Csilla (alias Cicmák)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!