|
|
|
|
 |
Raszputyin Sib
2007-03-21 09:30:33
|
2455
|
Köszi a technikai segítséget! :)
Nagyon szép a fiúcska és pont a remélt fehér színben. Látjuk majd valamelyik kiállításon? |
|
A hozzászólás:
 |
Spotted Dream
2007-03-20 17:33:25
|
2454
|
Az alábbi levelet kaptam Fantó Csillától:
Technikai segítséget szeretnék Tőled kérni, még pedig légyszíves feltenni a Panoráma index fórumára kis büszkeségünket, Leni és Polarstjernen utódáról készült fotót. Fehér, fiú és kék szemű! 3 hetesen 360gramm. Köszönettel Fantó Csilla (alias Cicmák)  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|