Keresés

Részletes keresés

c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-20 13:16:09 278
Magam is azt gondoltam, hogy több előkészített hely kellene és az alkalom adja, hogy hova telepítünk. A nádban a bejárókat kéne elkészíteni, meg a sátor alapját.
Fudi Creative Commons License 2007-03-20 12:30:28 276
:DDD
A hozzászólás:
u.hu Creative Commons License 2007-03-20 12:25:41 275

Azért mondom, hogy meg kellene beszélgetni a dógot. Van lessátor / szerintem kettő-három / ami mobilizálható + száraz nád, van álcahálóm ami szintén. A helyet kell megnézni, a tulajokkal megegyezni, oszt mehet a projekt. Szerintem ennyi. Te meg hozol gézt, amit befestünk terepszínűre, oszt aki ilyet akar, átalakítjuk múmiává.

 

 :)))

Előzmény:
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-20 11:57:06 273
Az igazság az, hogy az ötlet felvetése óta gondolkodtam azon mi értelme van a fix lesnek? Lefotózod azt a néhány fajt, ami ott rendszeresen mozog, aztán meg csak van! Egy közös bejárás esetleg segíthetne a döntésben!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!