|
|
|
|
 |
c_pont_hu
2007-03-20 13:16:09
|
278
|
| Magam is azt gondoltam, hogy több előkészített hely kellene és az alkalom adja, hogy hova telepítünk. A nádban a bejárókat kéne elkészíteni, meg a sátor alapját. |
|
 |
Fudi
2007-03-20 12:30:28
|
276
|
| :DDD |
|
A hozzászólás:
 |
u.hu
2007-03-20 12:25:41
|
275
|
Azért mondom, hogy meg kellene beszélgetni a dógot. Van lessátor / szerintem kettő-három / ami mobilizálható + száraz nád, van álcahálóm ami szintén. A helyet kell megnézni, a tulajokkal megegyezni, oszt mehet a projekt. Szerintem ennyi. Te meg hozol gézt, amit befestünk terepszínűre, oszt aki ilyet akar, átalakítjuk múmiává.
:))) |
|
Előzmény:
 |
c_pont_hu
2007-03-20 11:57:06
|
273
|
| Az igazság az, hogy az ötlet felvetése óta gondolkodtam azon mi értelme van a fix lesnek? Lefotózod azt a néhány fajt, ami ott rendszeresen mozog, aztán meg csak van! Egy közös bejárás esetleg segíthetne a döntésben! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|