|
|
 |
benőbéka
2007-03-20 21:21:29
|
611
|
Szia, Nagyon örülök, hogy így döntöttetek :))) , remélem, a kislányod sem lesz nagyon szomorú. Biztosan megérti, hogy jobb neki ott, ahol a többi sün él, persze majd csak akkor, ha jó idő lesz :) Esetleg tehettek neki a kertbe tálkában ennivalót, hátha odaszokik, és akkor nyáron esténként megleshetitek :) |
|
A hozzászólás:
 |
Eniko31
2007-03-20 12:15:02
|
610
|
| Rendben akkor kirakom talán még pár napot itt tartom - hatalmas dobozban van, forgáccsal, kis kuckóval. Épp ezért nem szeretem az állatkertet sem, mert sajnálom az állatokat, és tegnap estére aztán már próbáltam is megbeszélni a gyerekkel, hogy jobb lenne neki odakint. Megbeszéljük hogy ha melegebb lesz és nem ilyen csúnya eső, akkor elengedjük :-) |
|
Előzmény:
 |
benőbéka
2007-03-19 21:42:13
|
609
|
Szia, Hol tartjátok a sünit most? És mi a tervetek vele? Ha háziállatként szeretnétek tartani a lakásban, nem javasolnám, mert egyrészt védett állat, EGYÁLTALÁN NEM SZABAD BEFOGNI és otthon tartani, másrészt pedig ők vadállatok, nem való nekik a zárt környezet, nem hiszem, hogy jól érezné magát... Én csak addig tartom itthon az ősszel született kicsi süniket, akik amúgy a szabadban nem élnék túl a telet, míg megerősödnek, kitavaszodik, aztán elengedem őket. Az előzőt, Majacot 2 éve áprilisban engedtük útjára, Pocok is hamarosan visszatérhet a kertbe, ahonnan származik, feltéve hogy nem lesz hó.
Gondoljátok meg, és szerintem engedjétek el ott, ahol találtátok, vagy a kertetekben. Megköszönné, higgyétek el! :) Sokkal alkalmasabb házi kedvenceket ajánlanék - pl. a tengerimalacok nagyon jó fejek, egyszerűbb etetni őket, barátságosabbak, és nem szúúúúúrnak :)
Remélem, nem haragszol, nem bántó szándékkal írtam, csak a süninek és a kislányodnak is a legjobb megoldást próbáltam javasolni! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|