Keresés

Részletes keresés

benőbéka Creative Commons License 2007-03-20 21:21:29 611
Szia,
Nagyon örülök, hogy így döntöttetek :))) , remélem, a kislányod sem lesz nagyon szomorú. Biztosan megérti, hogy jobb neki ott, ahol a többi sün él, persze majd csak akkor, ha jó idő lesz :)
Esetleg tehettek neki a kertbe tálkában ennivalót, hátha odaszokik, és akkor nyáron esténként megleshetitek :)
A hozzászólás:
Eniko31 Creative Commons License 2007-03-20 12:15:02 610
Rendben akkor kirakom talán még pár napot itt tartom - hatalmas dobozban van, forgáccsal, kis kuckóval. Épp ezért nem szeretem az állatkertet sem, mert sajnálom az állatokat, és tegnap estére aztán már próbáltam is megbeszélni a gyerekkel, hogy jobb lenne neki odakint. Megbeszéljük hogy ha melegebb lesz és nem ilyen csúnya eső, akkor elengedjük :-)
Előzmény:
benőbéka Creative Commons License 2007-03-19 21:42:13 609
Szia,
Hol tartjátok a sünit most? És mi a tervetek vele? Ha háziállatként szeretnétek tartani a lakásban, nem javasolnám, mert egyrészt védett állat, EGYÁLTALÁN NEM SZABAD BEFOGNI és otthon tartani, másrészt pedig ők vadállatok, nem való nekik a zárt környezet, nem hiszem, hogy jól érezné magát...
Én csak addig tartom itthon az ősszel született kicsi süniket, akik amúgy a szabadban nem élnék túl a telet, míg megerősödnek, kitavaszodik, aztán elengedem őket. Az előzőt, Majacot 2 éve áprilisban engedtük útjára, Pocok is hamarosan visszatérhet a kertbe, ahonnan származik, feltéve hogy nem lesz hó.

Gondoljátok meg, és szerintem engedjétek el ott, ahol találtátok, vagy a kertetekben. Megköszönné, higgyétek el! :)
Sokkal alkalmasabb házi kedvenceket ajánlanék - pl. a tengerimalacok nagyon jó fejek, egyszerűbb etetni őket, barátságosabbak, és nem szúúúúúrnak :)

Remélem, nem haragszol, nem bántó szándékkal írtam, csak a süninek és a kislányodnak is a legjobb megoldást próbáltam javasolni! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!