Keresés

Részletes keresés

u.hu Creative Commons License 2007-03-20 13:15:20 277

Na, akko jozefa nap alkalmábú elmék innya 1-t, oszt mivel dógzó, gyüsz értem...

 

 :))9

u.hu Creative Commons License 2007-03-20 12:25:41 275

Azért mondom, hogy meg kellene beszélgetni a dógot. Van lessátor / szerintem kettő-három / ami mobilizálható + száraz nád, van álcahálóm ami szintén. A helyet kell megnézni, a tulajokkal megegyezni, oszt mehet a projekt. Szerintem ennyi. Te meg hozol gézt, amit befestünk terepszínűre, oszt aki ilyet akar, átalakítjuk múmiává.

 

 :)))

A hozzászólás:
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-20 11:57:06 273
Az igazság az, hogy az ötlet felvetése óta gondolkodtam azon mi értelme van a fix lesnek? Lefotózod azt a néhány fajt, ami ott rendszeresen mozog, aztán meg csak van! Egy közös bejárás esetleg segíthetne a döntésben!
Előzmény:
banderas111 Creative Commons License 2007-03-20 11:09:37 272
ilyen nagy vizfeluleteknel mindig maceras kitalalni, hova szal majd a madar, nem?
kivitelezes ugyileg meg gondolom a nadas jelent nemi problemat vagy mondjuk vannak olyan partszakaszok ahol nincs nad

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!