|
|
|
|
 |
u.hu
2007-03-20 13:15:20
|
277
|
Na, akko jozefa nap alkalmábú elmék innya 1-t, oszt mivel dógzó, gyüsz értem...
:))9 |
|
 |
u.hu
2007-03-20 12:25:41
|
275
|
Azért mondom, hogy meg kellene beszélgetni a dógot. Van lessátor / szerintem kettő-három / ami mobilizálható + száraz nád, van álcahálóm ami szintén. A helyet kell megnézni, a tulajokkal megegyezni, oszt mehet a projekt. Szerintem ennyi. Te meg hozol gézt, amit befestünk terepszínűre, oszt aki ilyet akar, átalakítjuk múmiává.
:))) |
|
A hozzászólás:
 |
c_pont_hu
2007-03-20 11:57:06
|
273
|
| Az igazság az, hogy az ötlet felvetése óta gondolkodtam azon mi értelme van a fix lesnek? Lefotózod azt a néhány fajt, ami ott rendszeresen mozog, aztán meg csak van! Egy közös bejárás esetleg segíthetne a döntésben! |
|
Előzmény:
 |
banderas111
2007-03-20 11:09:37
|
272
|
ilyen nagy vizfeluleteknel mindig maceras kitalalni, hova szal majd a madar, nem? kivitelezes ugyileg meg gondolom a nadas jelent nemi problemat vagy mondjuk vannak olyan partszakaszok ahol nincs nad |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|