Keresés

Részletes keresés

u.hu Creative Commons License 2007-03-20 12:21:02 274

Az én koromban? Az asszony má lassan annak örül, ha nem őt koptatom...

 

:)))

A hozzászólás:
banderas111 Creative Commons License 2007-03-20 11:07:37 271
figyu, a nok mar az egy alkalmat is megcsalasnak tekintik, hat meg a kettot... :-))
Előzmény:
u.hu Creative Commons License 2007-03-20 10:44:33 270

Oszt mé? Mert két év alatt fényképeztem két madarat? Ha odagyütt... én nem mentem utána.

 

 :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!