Keresés

Részletes keresés

amarok0 Creative Commons License 2007-04-02 10:14:40 899

:((( Lehet, hogy meg kéne törnöm, és visszaengedni a sok éve kitiltott tv-t a házba...

Elrohantam az említett napon egy tévéhez, és a film kezdetekor kiderült, hogy nincs Duna tévéjük...:(((

(Igaz, hogy akkor meg állandóan a Spektrumon és a Nat. Geo-n lógnék...)

Te is segítettél a film készítésénél, de jó neked:)

Jaspis Creative Commons License 2007-03-30 18:46:09 895

Igen! Fel is vettem.

 

A legérdekesebb az volt számomra, hogy a belvárosban vörös vércsék fészkelnek. Kicsit sok volt nekem a bogarakból, és keveseltem a nyestet. Meg valahogy úgy emlékeztem, hogy Boróka is szóba került a film kapcsán, de lehet hogy csak összekevertem a dolgokat.

 

Az elején, amikor a nyest mászik a fára, meg átugrik a kerítés és beszalad az autó alá, az egy városi nyesttel vették fel, vagy "házi" nyesttel? Mármint valakiével. Nem fért a fejembe, hogy oldották meg, hogy ne szökjön el.

A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2007-03-20 11:01:55 893

Sikerült megnézni a filmet?

 

Előzmény:
Jaspis Creative Commons License 2007-03-14 21:03:04 892
Köszi, izzítom a videót! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!