|
|
|
|
 |
amarok0
2007-04-02 10:14:40
|
899
|
:((( Lehet, hogy meg kéne törnöm, és visszaengedni a sok éve kitiltott tv-t a házba...
Elrohantam az említett napon egy tévéhez, és a film kezdetekor kiderült, hogy nincs Duna tévéjük...:(((
(Igaz, hogy akkor meg állandóan a Spektrumon és a Nat. Geo-n lógnék...)
Te is segítettél a film készítésénél, de jó neked:) |
|
 |
Jaspis
2007-03-30 18:46:09
|
895
|
Igen! Fel is vettem.
A legérdekesebb az volt számomra, hogy a belvárosban vörös vércsék fészkelnek. Kicsit sok volt nekem a bogarakból, és keveseltem a nyestet. Meg valahogy úgy emlékeztem, hogy Boróka is szóba került a film kapcsán, de lehet hogy csak összekevertem a dolgokat.
Az elején, amikor a nyest mászik a fára, meg átugrik a kerítés és beszalad az autó alá, az egy városi nyesttel vették fel, vagy "házi" nyesttel? Mármint valakiével. Nem fért a fejembe, hogy oldották meg, hogy ne szökjön el. |
|
A hozzászólás:
 |
Tima2
2007-03-20 11:01:55
|
893
|
Sikerült megnézni a filmet?
 
|
|
Előzmény:
 |
Jaspis
2007-03-14 21:03:04
|
892
|
| Köszi, izzítom a videót! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|