Keresés

Részletes keresés

banderas111 Creative Commons License 2007-03-20 11:07:37 271
figyu, a nok mar az egy alkalmat is megcsalasnak tekintik, hat meg a kettot... :-))
A hozzászólás:
u.hu Creative Commons License 2007-03-20 10:44:33 270

Oszt mé? Mert két év alatt fényképeztem két madarat? Ha odagyütt... én nem mentem utána.

 

 :)))

Előzmény:
banderas111 Creative Commons License 2007-03-20 09:48:01 259
ereztem, hogy megcsalnad a szarvasokat.. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!