|
|
|
|
 |
u.hu
2007-03-20 21:53:50
|
285
|
| Küldtem volna egy-két dolgot a postádra, de a démon visszaverte. Ez van... |
|
 |
u.hu
2007-03-20 10:40:07
|
269
|
| Elég szarka a háborus helyzet. Mi is a polis..ó védelme alatt jártunk-keltünk. De a csodálatos tájak és emberek elfelejtették velünk a dolgokat. Egyedül az algériai és a mauritániai menekült-táborok voltak kissé megrendítőek. |
|
A hozzászólás:
 |
stgellert
2007-03-20 10:35:17
|
268
|
Szal akkor kifizettétek, akármit is kért:-))))
(én 77-83 között éltem ott, kisgyerekként, a legszebb emlékeim vannak, csak kicsit nosztalgiázok, ma már nem mernék a szélsőségesek miatt ott letelepedni) |
|
Előzmény:
 |
u.hu
2007-03-20 10:29:07
|
266
|
De amit nem látsz, a pult alatt ott a Kalasnyikov...
:))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|