Keresés

Részletes keresés

u.hu Creative Commons License 2007-03-20 21:53:50 285
Küldtem volna egy-két dolgot a postádra, de a démon visszaverte. Ez van...
u.hu Creative Commons License 2007-03-20 10:40:07 269
Elég szarka a háborus helyzet. Mi is a polis..ó védelme alatt jártunk-keltünk. De a csodálatos tájak és emberek elfelejtették velünk a dolgokat. Egyedül az algériai és a mauritániai menekült-táborok voltak kissé megrendítőek.
A hozzászólás:
stgellert Creative Commons License 2007-03-20 10:35:17 268
Szal akkor kifizettétek, akármit is kért:-))))

(én 77-83 között éltem ott, kisgyerekként, a legszebb emlékeim vannak, csak kicsit nosztalgiázok, ma már nem mernék a szélsőségesek miatt ott letelepedni)
Előzmény:
u.hu Creative Commons License 2007-03-20 10:29:07 266

De amit nem látsz, a pult alatt ott a Kalasnyikov...

 

 :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!