Keresés

Részletes keresés

stgellert Creative Commons License 2007-03-20 10:35:17 268
Szal akkor kifizettétek, akármit is kért:-))))

(én 77-83 között éltem ott, kisgyerekként, a legszebb emlékeim vannak, csak kicsit nosztalgiázok, ma már nem mernék a szélsőségesek miatt ott letelepedni)
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-20 10:34:00 267
Panasz meg tisztiorvos ellen? :)
A hozzászólás:
u.hu Creative Commons License 2007-03-20 10:29:07 266

De amit nem látsz, a pult alatt ott a Kalasnyikov...

 

 :)))

Előzmény:
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-20 10:23:48 264
Ha jól látom a hűtőpultban nincs meg a kellő hőmérséklet (irgalom atyja ne hagyj el, lehet, hogy nincs is?) és nincs kifüggesztve panaszkönyv! Tisztiorvosok álma! :)
Ja és kíváncsi lennék az arabus kezéről vett leoltás eredményére is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!