|
|
|
|
 |
stgellert
2007-03-20 10:35:17
|
268
|
Szal akkor kifizettétek, akármit is kért:-))))
(én 77-83 között éltem ott, kisgyerekként, a legszebb emlékeim vannak, csak kicsit nosztalgiázok, ma már nem mernék a szélsőségesek miatt ott letelepedni) |
|
 |
c_pont_hu
2007-03-20 10:34:00
|
267
|
| Panasz meg tisztiorvos ellen? :) |
|
A hozzászólás:
 |
u.hu
2007-03-20 10:29:07
|
266
|
De amit nem látsz, a pult alatt ott a Kalasnyikov...
:))) |
|
Előzmény:
 |
c_pont_hu
2007-03-20 10:23:48
|
264
|
Ha jól látom a hűtőpultban nincs meg a kellő hőmérséklet (irgalom atyja ne hagyj el, lehet, hogy nincs is?) és nincs kifüggesztve panaszkönyv! Tisztiorvosok álma! :) Ja és kíváncsi lennék az arabus kezéről vett leoltás eredményére is! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|