Keresés

Részletes keresés

u.hu Creative Commons License 2007-03-20 10:29:07 266

De amit nem látsz, a pult alatt ott a Kalasnyikov...

 

 :)))

A hozzászólás:
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-20 10:23:48 264
Ha jól látom a hűtőpultban nincs meg a kellő hőmérséklet (irgalom atyja ne hagyj el, lehet, hogy nincs is?) és nincs kifüggesztve panaszkönyv! Tisztiorvosok álma! :)
Ja és kíváncsi lennék az arabus kezéről vett leoltás eredményére is!
Előzmény:
u.hu Creative Commons License 2007-03-20 10:04:09 260

Internettón nincs lapom, de itt van három.

Az első kettő egy,számításaim szerint tizenhárom m. magas kő a szaharában két oldalról, / én malackának és sasnak neveztem el / a harmadik egy húsbolt...

 

 :)))

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!