|
|
|
|
 |
u.hu
2007-03-20 10:25:02
|
265
|
Gyorsvágás... nem ezen a gépen van az anyag.
Ebből a húsból nem ettem, de egy hét után vettünk egy kecskét, abból csináltunk kaját, / rohadt jó a kecskegulyás / amúgy a kétheti menű alapanyagai: burgonya, hagyma, sárgarépa, paradicsom, szardínia / konzerv / rízs. Változatos kaják voltak, de sajna abban a környezetben és helyzetben az ellátásunk még így is osztályon felüli volt.
:))) |
|
A hozzászólás:
 |
stgellert
2007-03-20 10:18:02
|
263
|
| :-))) Ember, ettél is a húsból?:-) (a képek nekem nagyon szűkek, de az elnevezés találó:-) ) |
|
Előzmény:
 |
u.hu
2007-03-20 10:04:09
|
260
|
Internettón nincs lapom, de itt van három.
Az első kettő egy,számításaim szerint tizenhárom m. magas kő a szaharában két oldalról, / én malackának és sasnak neveztem el / a harmadik egy húsbolt...
:)))
   |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|