Keresés

Részletes keresés

u.hu Creative Commons License 2007-03-20 10:25:02 265

Gyorsvágás... nem ezen a gépen van az anyag.

 

Ebből a húsból nem ettem, de egy hét után vettünk egy kecskét, abból csináltunk kaját, / rohadt jó a kecskegulyás /  amúgy a kétheti menű alapanyagai: burgonya, hagyma, sárgarépa, paradicsom, szardínia / konzerv / rízs. Változatos kaják voltak, de sajna abban a környezetben és helyzetben az ellátásunk még így is osztályon felüli volt.

 

 :)))

A hozzászólás:
stgellert Creative Commons License 2007-03-20 10:18:02 263
:-))) Ember, ettél is a húsból?:-) (a képek nekem nagyon szűkek, de az elnevezés találó:-) )
Előzmény:
u.hu Creative Commons License 2007-03-20 10:04:09 260

Internettón nincs lapom, de itt van három.

Az első kettő egy,számításaim szerint tizenhárom m. magas kő a szaharában két oldalról, / én malackának és sasnak neveztem el / a harmadik egy húsbolt...

 

 :)))

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!