|
|
|
|
 |
banderas111
2007-03-20 11:09:37
|
272
|
ilyen nagy vizfeluleteknel mindig maceras kitalalni, hova szal majd a madar, nem? kivitelezes ugyileg meg gondolom a nadas jelent nemi problemat vagy mondjuk vannak olyan partszakaszok ahol nincs nad |
|
A hozzászólás:
 |
c_pont_hu
2007-03-20 10:12:04
|
262
|
| Kimerítő alapossággal! Csak még nem biztos a hely és a kivitelezés módja! A többi tuti! Hogy kéne! :))) |
|
Előzmény:
 |
banderas111
2007-03-20 10:02:15
|
261
|
3eve??? Viszont ennyi ido alatt mar biztos, jol meg lett tervezve :-)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|