|
|
|
|
 |
c_pont_hu
2007-03-20 10:12:04
|
262
|
| Kimerítő alapossággal! Csak még nem biztos a hely és a kivitelezés módja! A többi tuti! Hogy kéne! :))) |
|
A hozzászólás:
 |
banderas111
2007-03-20 10:02:15
|
261
|
3eve??? Viszont ennyi ido alatt mar biztos, jol meg lett tervezve :-)
|
|
Előzmény:
 |
c_pont_hu
2007-03-20 09:27:08
|
256
|
Barcelona jó lesz, ha fizeted az utat :)))))))))
Sumonyban három éve tervezem fix les felépítését Takács és Dékány tettestársakkal karöltve, azóta csúszik a project :( Engedélyem van rá, elég jó viszonyban vagyok a vezetőséggel, csak anyag meg lendület kéne hozzá! Nektek van valamelyikből? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|