Keresés

Részletes keresés

c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-20 10:12:04 262
Kimerítő alapossággal! Csak még nem biztos a hely és a kivitelezés módja! A többi tuti! Hogy kéne! :)))
A hozzászólás:
banderas111 Creative Commons License 2007-03-20 10:02:15 261
3eve??? Viszont ennyi ido alatt mar biztos, jol meg lett tervezve :-)
Előzmény:
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-20 09:27:08 256
Barcelona jó lesz, ha fizeted az utat :)))))))))

Sumonyban három éve tervezem fix les felépítését Takács és Dékány tettestársakkal karöltve, azóta csúszik a project :(
Engedélyem van rá, elég jó viszonyban vagyok a vezetőséggel, csak anyag meg lendület kéne hozzá! Nektek van valamelyikből? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!