|
|
|
|
 |
c_pont_hu
2007-03-20 10:23:48
|
264
|
Ha jól látom a hűtőpultban nincs meg a kellő hőmérséklet (irgalom atyja ne hagyj el, lehet, hogy nincs is?) és nincs kifüggesztve panaszkönyv! Tisztiorvosok álma! :) Ja és kíváncsi lennék az arabus kezéről vett leoltás eredményére is! |
|
 |
stgellert
2007-03-20 10:18:02
|
263
|
| :-))) Ember, ettél is a húsból?:-) (a képek nekem nagyon szűkek, de az elnevezés találó:-) ) |
|
A hozzászólás:
 |
u.hu
2007-03-20 10:04:09
|
260
|
Internettón nincs lapom, de itt van három.
Az első kettő egy,számításaim szerint tizenhárom m. magas kő a szaharában két oldalról, / én malackának és sasnak neveztem el / a harmadik egy húsbolt...
:)))
   |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|