Keresés

Részletes keresés

u.hu Creative Commons License 2007-03-20 10:44:33 270

Oszt mé? Mert két év alatt fényképeztem két madarat? Ha odagyütt... én nem mentem utána.

 

 :)))

A hozzászólás:
banderas111 Creative Commons License 2007-03-20 09:48:01 259
ereztem, hogy megcsalnad a szarvasokat.. :-)
Előzmény:
u.hu Creative Commons License 2007-03-20 09:39:36 257

Két májkrobusszal megyünk... :)

Talán meg kellene dumcsizni a talin, vagy előbb. Lendület van, anyagot meg összehozzuk. A két kartács belopózhatna közénk,  banderas is a jelek szerint  benne van. Oszt akkor fotózhattok ... meg esetleg én is gyarapítanám a két darabos kollekciómat.

 

 :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!