|
|
|
|
 |
u.hu
2007-03-20 10:44:33
|
270
|
Oszt mé? Mert két év alatt fényképeztem két madarat? Ha odagyütt... én nem mentem utána.
:))) |
|
A hozzászólás:
 |
banderas111
2007-03-20 09:48:01
|
259
|
| ereztem, hogy megcsalnad a szarvasokat.. :-) |
|
Előzmény:
 |
u.hu
2007-03-20 09:39:36
|
257
|
Két májkrobusszal megyünk... :)
Talán meg kellene dumcsizni a talin, vagy előbb. Lendület van, anyagot meg összehozzuk. A két kartács belopózhatna közénk, banderas is a jelek szerint benne van. Oszt akkor fotózhattok ... meg esetleg én is gyarapítanám a két darabos kollekciómat.
:))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|