|
|
|
|
 |
banderas111
2007-03-20 09:48:01
|
259
|
| ereztem, hogy megcsalnad a szarvasokat.. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
u.hu
2007-03-20 09:39:36
|
257
|
Két májkrobusszal megyünk... :)
Talán meg kellene dumcsizni a talin, vagy előbb. Lendület van, anyagot meg összehozzuk. A két kartács belopózhatna közénk, banderas is a jelek szerint benne van. Oszt akkor fotózhattok ... meg esetleg én is gyarapítanám a két darabos kollekciómat.
:))) |
|
Előzmény:
 |
c_pont_hu
2007-03-20 09:27:08
|
256
|
Barcelona jó lesz, ha fizeted az utat :)))))))))
Sumonyban három éve tervezem fix les felépítését Takács és Dékány tettestársakkal karöltve, azóta csúszik a project :( Engedélyem van rá, elég jó viszonyban vagyok a vezetőséggel, csak anyag meg lendület kéne hozzá! Nektek van valamelyikből? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|