Keresés

Részletes keresés

banderas111 Creative Commons License 2007-03-20 09:48:01 259
ereztem, hogy megcsalnad a szarvasokat.. :-)
A hozzászólás:
u.hu Creative Commons License 2007-03-20 09:39:36 257

Két májkrobusszal megyünk... :)

Talán meg kellene dumcsizni a talin, vagy előbb. Lendület van, anyagot meg összehozzuk. A két kartács belopózhatna közénk,  banderas is a jelek szerint  benne van. Oszt akkor fotózhattok ... meg esetleg én is gyarapítanám a két darabos kollekciómat.

 

 :)))

Előzmény:
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-20 09:27:08 256
Barcelona jó lesz, ha fizeted az utat :)))))))))

Sumonyban három éve tervezem fix les felépítését Takács és Dékány tettestársakkal karöltve, azóta csúszik a project :(
Engedélyem van rá, elég jó viszonyban vagyok a vezetőséggel, csak anyag meg lendület kéne hozzá! Nektek van valamelyikből? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!