Keresés

Részletes keresés

banderas111 Creative Commons License 2007-03-20 10:02:15 261
3eve??? Viszont ennyi ido alatt mar biztos, jol meg lett tervezve :-)
u.hu Creative Commons License 2007-03-20 09:39:36 257

Két májkrobusszal megyünk... :)

Talán meg kellene dumcsizni a talin, vagy előbb. Lendület van, anyagot meg összehozzuk. A két kartács belopózhatna közénk,  banderas is a jelek szerint  benne van. Oszt akkor fotózhattok ... meg esetleg én is gyarapítanám a két darabos kollekciómat.

 

 :)))

A hozzászólás:
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-20 09:27:08 256
Barcelona jó lesz, ha fizeted az utat :)))))))))

Sumonyban három éve tervezem fix les felépítését Takács és Dékány tettestársakkal karöltve, azóta csúszik a project :(
Engedélyem van rá, elég jó viszonyban vagyok a vezetőséggel, csak anyag meg lendület kéne hozzá! Nektek van valamelyikből? :)
Előzmény:
u.hu Creative Commons License 2007-03-20 07:43:23 255

Ha oda nem akarsz, akkor jöhetsz Veszprémbe meg Budapestre is... novemberben meg Barcelonába. Meg majd támogathatsz is egy fotóalbum megvásárlásával.

 

 :)))

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!