Keresés

Részletes keresés

banderas111 Creative Commons License 2007-03-20 18:27:29 282
nem semmi! album is lesz! kiraly!
hol nyomjak?
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-20 09:27:08 256
Barcelona jó lesz, ha fizeted az utat :)))))))))

Sumonyban három éve tervezem fix les felépítését Takács és Dékány tettestársakkal karöltve, azóta csúszik a project :(
Engedélyem van rá, elég jó viszonyban vagyok a vezetőséggel, csak anyag meg lendület kéne hozzá! Nektek van valamelyikből? :)
A hozzászólás:
u.hu Creative Commons License 2007-03-20 07:43:23 255

Ha oda nem akarsz, akkor jöhetsz Veszprémbe meg Budapestre is... novemberben meg Barcelonába. Meg majd támogathatsz is egy fotóalbum megvásárlásával.

 

 :)))

 

 

 

 

Előzmény:
banderas111 Creative Commons License 2007-03-20 07:36:03 254
peddig feszitett viztukorbe jo vagyok! csak az a kerdes, hogy a lesen bellul vagy kivul feszul.. ;-)
hat ebbol a szaharas anyagbol egy kepet sem mutattal, felhaborito! el kell menjek Kaposvarra?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!