|
|
|
|
 |
banderas111
2007-03-20 18:27:29
|
282
|
nem semmi! album is lesz! kiraly! hol nyomjak? |
|
 |
c_pont_hu
2007-03-20 09:27:08
|
256
|
Barcelona jó lesz, ha fizeted az utat :)))))))))
Sumonyban három éve tervezem fix les felépítését Takács és Dékány tettestársakkal karöltve, azóta csúszik a project :( Engedélyem van rá, elég jó viszonyban vagyok a vezetőséggel, csak anyag meg lendület kéne hozzá! Nektek van valamelyikből? :) |
|
A hozzászólás:
 |
u.hu
2007-03-20 07:43:23
|
255
|
Ha oda nem akarsz, akkor jöhetsz Veszprémbe meg Budapestre is... novemberben meg Barcelonába. Meg majd támogathatsz is egy fotóalbum megvásárlásával.
:)))
|
|
Előzmény:
 |
banderas111
2007-03-20 07:36:03
|
254
|
peddig feszitett viztukorbe jo vagyok! csak az a kerdes, hogy a lesen bellul vagy kivul feszul.. ;-) hat ebbol a szaharas anyagbol egy kepet sem mutattal, felhaborito! el kell menjek Kaposvarra? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|