|
|
|
|
 |
u.hu
2007-03-20 07:43:23
|
255
|
Ha oda nem akarsz, akkor jöhetsz Veszprémbe meg Budapestre is... novemberben meg Barcelonába. Meg majd támogathatsz is egy fotóalbum megvásárlásával.
:)))
|
|
A hozzászólás:
 |
banderas111
2007-03-20 07:36:03
|
254
|
peddig feszitett viztukorbe jo vagyok! csak az a kerdes, hogy a lesen bellul vagy kivul feszul.. ;-) hat ebbol a szaharas anyagbol egy kepet sem mutattal, felhaborito! el kell menjek Kaposvarra? |
|
Előzmény:
 |
u.hu
2007-03-20 07:30:01
|
253
|
Akkor jó, hogy megvagyol.
:)))
A nyugat-szaharai anyagot tegnap állítottam ki Kaposváron.
A sumonyi helyről és lehetőségekről c.hu tudna felvilágosítást adni. A jelenlegi tulajt nem ösmerem, de ott nem lehet feszitett viztükrű fotókat csinálni...
:))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|