Keresés

Részletes keresés

u.hu Creative Commons License 2007-03-20 07:43:23 255

Ha oda nem akarsz, akkor jöhetsz Veszprémbe meg Budapestre is... novemberben meg Barcelonába. Meg majd támogathatsz is egy fotóalbum megvásárlásával.

 

 :)))

 

 

 

 

A hozzászólás:
banderas111 Creative Commons License 2007-03-20 07:36:03 254
peddig feszitett viztukorbe jo vagyok! csak az a kerdes, hogy a lesen bellul vagy kivul feszul.. ;-)
hat ebbol a szaharas anyagbol egy kepet sem mutattal, felhaborito! el kell menjek Kaposvarra?
Előzmény:
u.hu Creative Commons License 2007-03-20 07:30:01 253

Akkor jó, hogy megvagyol.

 

 :)))

 

A nyugat-szaharai anyagot tegnap állítottam ki Kaposváron.

A sumonyi helyről és  lehetőségekről c.hu tudna felvilágosítást adni. A jelenlegi tulajt nem ösmerem, de ott nem lehet feszitett viztükrű fotókat csinálni...

 

 :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!