Keresés

Részletes keresés

stgellert Creative Commons License 2007-03-20 09:44:11 258
u.hu, a nyugat szaharai képedről nem tudnál egy linket küldeni a mélemre?
banderas111 Creative Commons License 2007-03-20 07:36:03 254
peddig feszitett viztukorbe jo vagyok! csak az a kerdes, hogy a lesen bellul vagy kivul feszul.. ;-)
hat ebbol a szaharas anyagbol egy kepet sem mutattal, felhaborito! el kell menjek Kaposvarra?
A hozzászólás:
u.hu Creative Commons License 2007-03-20 07:30:01 253

Akkor jó, hogy megvagyol.

 

 :)))

 

A nyugat-szaharai anyagot tegnap állítottam ki Kaposváron.

A sumonyi helyről és  lehetőségekről c.hu tudna felvilágosítást adni. A jelenlegi tulajt nem ösmerem, de ott nem lehet feszitett viztükrű fotókat csinálni...

 

 :)))

Előzmény:
banderas111 Creative Commons License 2007-03-20 07:19:51 252
jah, nekem annyi..
nem igazabol epp most tamadtam fel :-)
aztan mar megy is a melo ezerrel
minden oks? jol vagytok?
sumonyba lehetne csinazni valami jo kis madarfotozos helyet :-)
voltunk lent a dravan, orulet a helyzet, hurkozzak a szarvasokat ezerrel
az anyuk f.szt

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!