|
|
|
|
 |
stgellert
2007-03-20 09:44:11
|
258
|
| u.hu, a nyugat szaharai képedről nem tudnál egy linket küldeni a mélemre? |
|
 |
banderas111
2007-03-20 07:36:03
|
254
|
peddig feszitett viztukorbe jo vagyok! csak az a kerdes, hogy a lesen bellul vagy kivul feszul.. ;-) hat ebbol a szaharas anyagbol egy kepet sem mutattal, felhaborito! el kell menjek Kaposvarra? |
|
A hozzászólás:
 |
u.hu
2007-03-20 07:30:01
|
253
|
Akkor jó, hogy megvagyol.
:)))
A nyugat-szaharai anyagot tegnap állítottam ki Kaposváron.
A sumonyi helyről és lehetőségekről c.hu tudna felvilágosítást adni. A jelenlegi tulajt nem ösmerem, de ott nem lehet feszitett viztükrű fotókat csinálni...
:))) |
|
Előzmény:
 |
banderas111
2007-03-20 07:19:51
|
252
|
jah, nekem annyi.. nem igazabol epp most tamadtam fel :-) aztan mar megy is a melo ezerrel minden oks? jol vagytok? sumonyba lehetne csinazni valami jo kis madarfotozos helyet :-) voltunk lent a dravan, orulet a helyzet, hurkozzak a szarvasokat ezerrel az anyuk f.szt |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|