Keresés

Részletes keresés

u.hu Creative Commons License 2007-03-20 07:30:01 253

Akkor jó, hogy megvagyol.

 

 :)))

 

A nyugat-szaharai anyagot tegnap állítottam ki Kaposváron.

A sumonyi helyről és  lehetőségekről c.hu tudna felvilágosítást adni. A jelenlegi tulajt nem ösmerem, de ott nem lehet feszitett viztükrű fotókat csinálni...

 

 :)))

A hozzászólás:
banderas111 Creative Commons License 2007-03-20 07:19:51 252
jah, nekem annyi..
nem igazabol epp most tamadtam fel :-)
aztan mar megy is a melo ezerrel
minden oks? jol vagytok?
sumonyba lehetne csinazni valami jo kis madarfotozos helyet :-)
voltunk lent a dravan, orulet a helyzet, hurkozzak a szarvasokat ezerrel
az anyuk f.szt
Előzmény:
u.hu Creative Commons License 2007-03-19 22:57:09 249

Ma hívott Ybrik, náluk már nyilík a kockás, sőt hó is esett. / Zala m. /  Én nem tok kimenni a területre, de holnap felhívok egy illetékest, hogy mi a helyzet oszt jól megmondom!

 

 :)))

 

 banderas, meghóttá?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!