|
|
|
|
 |
u.hu
2007-03-20 07:30:01
|
253
|
Akkor jó, hogy megvagyol.
:)))
A nyugat-szaharai anyagot tegnap állítottam ki Kaposváron.
A sumonyi helyről és lehetőségekről c.hu tudna felvilágosítást adni. A jelenlegi tulajt nem ösmerem, de ott nem lehet feszitett viztükrű fotókat csinálni...
:))) |
|
A hozzászólás:
 |
banderas111
2007-03-20 07:19:51
|
252
|
jah, nekem annyi.. nem igazabol epp most tamadtam fel :-) aztan mar megy is a melo ezerrel minden oks? jol vagytok? sumonyba lehetne csinazni valami jo kis madarfotozos helyet :-) voltunk lent a dravan, orulet a helyzet, hurkozzak a szarvasokat ezerrel az anyuk f.szt |
|
Előzmény:
 |
u.hu
2007-03-19 22:57:09
|
249
|
Ma hívott Ybrik, náluk már nyilík a kockás, sőt hó is esett. / Zala m. / Én nem tok kimenni a területre, de holnap felhívok egy illetékest, hogy mi a helyzet oszt jól megmondom!
:)))
banderas, meghóttá? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|